Jak modnie ubrać małego chłopca?

0
1687
Jak modnie ubrać małego chłopca

Czasy, kiedy chłopcy zupełnie nie przejmowali się, co ubierają na siebie, minęły bezpowrotnie. Dzisiaj moda jest ważna nie tylko dla dziewczyn i pań, ale również dla płci przeciwnej. Projektanci prześcigają się w tworzeniu kolekcji dla obu płci. Rynek modowy wkracza w życie dziecka właściwie od urodzenia, czy tego chcemy, czy nie.

Jak więc ubrać chłopca modnie, nie rujnując przy tym kieszeni i co dzisiaj w modowej trawie piszczy?

Chłopcy, choć chcą ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, to wygoda jest dla nich priorytetem, zwłaszcza przy dużej aktywności fizycznej. Dobrym rozwiązaniem są bluzy chłopięce. Modne bluzy dla chłopców to wygoda, praktyczność a jednocześnie strój jak najbardziej na czasie. Bluza dla chłopca powinna być wykonana z wysokogatunkowej, przepuszczającej powietrze bawełny. Nie sugerujmy się przy wyborze, kolorystyką przypisaną chłopcom stereotypowo – owszem, niebieskie, granatowe czy ciemnozielone ubrania stanowią podstawę wielu kolekcji, ale rynek mody chłopięcej otworzył się wreszcie na kolor, różnorodność faktur i stylów. Barwy takie jak czerwień, fiolet, róż czy bordo przestały być zarezerwowane dla dziewczynek i pań. Chłopcy chętnie sięgają po bluzy w ożywczych odcieniach.

Modne bluzy dla chłopca często mają kaptur i ściągacze przy mankietach oraz jako dolne wykończenie. Ważne są też kieszenie – zamykane na zamek bądź typu kangurka. Jednak najważniejszym elementem są emblematy, które bluzę zdobią. Popularni bohaterowie filmów, komiksów czy muzycznych idoli zajmują centralne miejsce bluzy. W modzie są również cekinowe ozdoby, które po dotknięciu układają się w inny obrazek. Cekiny przestały być damską domeną i chłopcy chętnie sięgają po tego typu zdobienia na ubraniach.

Dobrym rozwiązaniem są bluzy rozpinane, zwłaszcza w porze jesienno – zimowej. Można je szybko założyć, szybko zdjąć, regulować temperaturę przez rozpięcie ubrania, sprzyjają popularnemu o tej porze roku ubieraniu się na tzw. „cebulkę” .

Bluza to również doskonały pomysł na uniwersalny prezent. Przyda się i małemu chłopcu, który jeszcze podróżuje w wózku, a także uczniowi i nastolatkowi. Wybór modnych bluz dla chłopca jest w tej chwili ogromny. Zorientujmy się tylko czy obdarowywany jest na etapie Strażaka Sama, Gwiezdnych Wojen czy Justina Bibera.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here