Włosy możesz pielęgnować także…mocznikiem

0
884
Włosy

Choć wydawać by się to mogło co najmniej nieprawdopodobne, to pośród substancji, które wykorzystane mogą zostać do poprawy wyglądu i objętości włosów znaleźć możemy mocznik. Jak wynika z rozlicznych badań klinicznych, jest on wręcz niezastąpiony jeżeli chodzi o dogłębne nawilżenie skóry głowy oraz samej fryzury. Szampony oraz odżywki go zawierające, szczególnie jeżeli wzbogacone zostaną o dodatkowe wyciągi naturalne i składniki pochodzenia organicznego, używane mogą być przez osoby o wszystkich rodzajach włosów, od nadmiernie łamliwych, poprzez przetłuszczające się, aż po całkowicie przesuszone.

Eksperci potwierdzili, że mocznik ma działanie wysoce higroskopijne, co oznacza, że jest w stanie wiązać cząsteczki wody, tym samym dbając o odpowiednie nawilżenie skóry i włosów. Co więcej, przypisuje mu się właściwości złuszczające, dzięki którym produkty zawierające go skuteczniej usuwają martwy naskórek.

Co jednak zrobić, gdy pomimo pielęgnacji przy wykorzystaniu najlepszych kosmetyków i środków pielęgnacyjnych w dalszym ciągu zauważamy, że nasze włosy nadmiernie wypadają oraz przerzedzają się w niekontrolowany sposób? W rzeczonej sytuacji wysoce wskazane jest wsparcie stosowanej terapii regenerującej zmianą diety, przyzwyczajeń żywieniowych…a także odwiedzinami w naszym salonie, gdzie będą Państwo mogli skorzystać z niezwykłego osiągnięcia medycyny estetycznej. Mamy oczywiście na myśli mikroskopijne włókna keratynowe, które to aplikowane są bezpośrednio na włosy, a od razu po zastosowaniu silnie do nich przywierając, skutecznie tworząc wrażenie o wiele zdrowszej i bardziej puszystej fryzury. Sam rezultat jest nie tylko naturalny oraz elegancki, ale także utrzymuje się przez długi okres czasu, nawet pomimo działania na fryzurę niekorzystnych czynników atmosferycznych czy zewnętrznych. Nie musimy się więc obawiać, że zaraz po zakończeniu terapii konieczne będzie ponowne odwiedzenie salonu celem poprawy efektu zabiegów – sytuacja taka z pewnością nie będzie miała miejsca.

Zapewne przywitają Państwo także z radością fakt, że nakładanie kolejnych warstw keratynowych włókien wcale nie musi wiązać się z wizytami w naszym salonie. Po odpowiednim przeszkoleniu ze strony naszych ekspertów dysponujących wieloletnim stażem oraz doświadczeniem w branży będą Państwo w stanie samodzielnie przeprowadzić taki zabieg, uzyskując równie spektakularne efekty – wystarczy że nabędą Państwo od nas renomowane spraye i proszki zaufanych firm wraz z akcesoriami ułatwiającymi aplikację. Z naszą pomocą raz na zawsze zapomną Państwo o nadmiernie wypadających, osłabionych, czy przerzedzających się włosach. Jeżeli pragną Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach oraz portfolio produktowym i usługowym, zachęcamy do kontaktu poprzez adres e-mail, numer telefonu podany na stronie lub też na drodze bezpośredniej wizyty w salonie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here