Nie ma strony – nie ma firmy

0
915
Nie ma strony - nie ma firmy

Ten tekst jest dla Was, przedsiębiorcy! Zakładając własny biznes, często stajecie przed koniecznością znalezienia odpowiedzi na pytanie: gdzie tanio zarejestrować domenę internetową? Wszak w dzisiejszych czasach, jeśli firma nie ma swojej strony – to jakby nie istniała. Bez serwisu nie poinformujecie klienta o Waszych usługach, sposobie kontaktu z Wami, nie przedstawicie swojego portfolio, osiągnięć, certyfikatu.

Niewątpliwym plusem posiadania strony internetowej jest to, że Wasza oferta będzie dostępna dla klientów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Jesteście też w stanie dotrzeć do klienta nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Możecie znacznie obniżyć koszt reklam, wykupując abonament. Gdybyście chcieli zamieścić reklamę w prasie, ogranicza Was pole tekstowe. Na własnej stronie internetowej, nie obowiązują już tego typu ograniczenia.

Jeżeli wszystko, co czytacie powyżej, brzmi dla Was zachęcająco – to my oferujemy tanie domeny na kru.pl.

Pamiętajcie, że chociażby umieszczenie adresu Waszej strony internetowej na wszystkich materiałach promocyjnych, pomoże Wam uzyskać dodatkową ekspozycję i zachęci potencjalnych klientów do odwiedzin serwisu. Zwiększy się wydajność Waszej firmy, bo mniej czasu poświęcicie na wyjaśnianie szczegółów klientom. Ponadto, nawet w przypadku przeniesienia firmy do nowej lokalizacji, łatwo będzie Was odnaleźć na elastycznej stronie internetowej, pod warunkiem prawidłowego przeprowadzenia procesu optymalizacji.

Strona internetowa może posłużyć nie tylko do kontaktu z klientem, składania reklamacji, jak również do poszukiwania nowych pracowników. Ustanawiając spersonalizowany adres e-mail dla Waszej firmy, ustanowicie jednocześnie silną tożsamość Waszej marki, budowanej on-line. Pamiętajcie, żeby wyjaśniać, dlaczego Wasze produkty są lepsze od produktów Waszej konkurencji i jak pomogą Waszym klientom w codziennym życiu.

To wszystko jest dla Was, jeśli tylko skorzystacie z naszej usługi, jaką jest rejestracja domen internetowych.

Źródło: https://www.kru.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here