Zegarek z lokalizatorem GPS

0
1070
Zegarek z lokalizatorem GPS

Zegarek z lokalizatorem GPS to rozwiązanie korzystne zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Ten funkcjonalny gadżet zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwo zawsze wtedy, kiedy maluch jest  poza domem. Sprawdź, jakie są najważniejsze zalety, które przemawiają za zakupem tego niezwykle funkcjonalnego produktu.

Lokalizator 

Dzięki wbudowanemu nadajnikowi GPS będziesz mógł zawsze kontrolować, gdzie obecnie przebywa Twoje dziecko. Wystarczy do tego zainstalować aplikację mobilną w telefonie lub zalogować się na stronie internetowej. Funkcja ta pozwala także prześwietlić na koniec dnia, w jakich miejscach dziecko przebywało. W przypadku tego rodzaju urządzeń masz również możliwość skorzystania z funkcji powiadomień. Wówczas każdorazowo otrzymasz informację o przemieszczeniu się dziecka lub o zdjęciu przez niego zegarka.

Wzywanie pomocy 

Wiele zegarków posiada niezwykle przydatny przycisk S.O.S. Dzięki niemu dziecko błyskawicznie może powiadomić Cię o zagrożeniu. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych sytuacji to czas ma tak naprawdę największe znaczenie. Za pomocą tego jednego przycisku otrzymasz niezwłocznie informacje o bieżącej lokalizacji dziecka, podobnie jak wszystkie inne osoby, które wyznaczyłeś na etapie ustawiania funkcji.

Organizer

Tego rodzaju inteligentny zegarek oprócz dawania poczucia bezpieczeństwa, jest też świetnym organizatorem czasu dziecka. Wbudowany alarm pozwoli obudzić je wcześnie rano do szkoły, a możliwość zapisania notatek i korzystania z kalendarza sprawi, że dziecko nie zapomni o żadnych istotnych wydarzeniach.

Telefon w jednym

Funkcja telefonu w zegarku, jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku młodszych dzieci. Nierzadko bowiem dochodzi do sytuacji, w których dzieci upuszczają urządzenie lub gubią je podczas zabawy. O zegarku znajdującym się stale na ręku dziecka nie trzeba będzie pamiętać. Rozwiązanie to pozwoli zminimalizować więc ryzyko wystąpienia powyżej opisanych sytuacji niemal do zera. Warto podkreślić, że korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, który pozwoli odebrać przychodzące połączenie.

Po dodatkowe informacje na temat tego typu urządzeń przejdź na https://smartsafe.pl/artykuly/zegarek-z-lokalizatorem-gps-dla-dziecka—jaki-wybrac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here