Oferty MacDonald’s.

0
1312
Oferty MacDonald's.

W dzisiejszych czasach coraz więcej rodziców nie ma czasu na przygotowywanie zdrowych i pożywnych posiłków dla swoich dzieci. Z tego powodu dosyć często korzystają z barów szybkiej obsługi jakim jest słynny MacDonald’s.
Sieć sklepów MacDonald’s przyciąga masę dzieci swoimi dostępnymi gadżetami, takimi jak zabawki happy meal. Producent tej oferty chciał zachęcić dzieci do kupowania zestawu dania i w zamian za to, dziecko może sobie wybrać jakąś zabawkę z aktualnie dostępnych w danej restauracji. Aby dodatkowo przyciągnąć i zachęcić dzieci do korzystania z posiłków w barze szybkiej obsługi, producenci oferują zabawki, które są aktualnie znane i lubiane przez dzieci, np. jakieś postaci z bajek lub filmów czy nawet gier. Zatem dzieci chętnie po nie sięgają, ponieważ jakie dziecko nie chciałoby posiadać w swojej kolekcji swojego ulubieńca.
Jednak czy pozwalanie dziecku na częste spożywanie posiłków w MacDonaldzie jest dobrym pomysłem?
Plusem na pewno jest fakt, że matki mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu na tym, że nie muszą przygotowywać w domu pożywnych posiłków w domu. Co więcej! Nie muszą stać w kolejkach sklepów, żeby zrobić zakupy na te pożywne posiłki. Zaoszczędzony czas mogą wykorzystać na coś całkiem innego. A czas oczekiwania na zamówienie w barze szybkiej obsługi jest naprawdę krótki. Zatem to dodatkowo przyciąga klientów, ponieważ jest to dodatkowa oszczędność czasu. No i nie tylko czasu, ponieważ jeśli chcemy ugotować jakiś posiłek, który będzie się składał z różnorodnych składników to nie będzie to krótka i tania lista zakupów. A sieć sklepów MacDonalds ma bardzo przystępne ceny, dzięki którym każdy może znaleźć coś dla siebie. Zatem obojętnie czy dysponujesz dużym czy małym budżetem to śmiało możesz się stołować w MacDonaldzie, ponieważ każdy może znaleźć coś dla siebie.
No i ostatnim plusem, który sprawia, że sieć sklepów MacDonald’s przyciąga tak wielu klientów, jest to że to jedzenie jest bardzo smaczne, jeżeli ktoś nie ma świadomości co jest tam w środku. Zatem dzieciom smakuje zawsze i wszędzie. Posiłki happy meal są tak smaczne, wręcz uzależniające. Zatem nawet największy domowy niejadek może wybrać coś dla siebie, dzięki czemu zapełni swój mały lub większy brzuszek.
Wystarczy tych plusów. Teraz czas na minusy.
Regularne stołowanie się w sieci restauracji MacDonalds może przyczynić się do wielu chorób a już szczególnie jeżeli dostarczamy tego śmieciowego jedzenia do małych organizmów już od najmłodszych lat. Dlatego warto zainteresować się z czego zostało zrobione takie pyszne jedzenie, które wszystkim smakuje? Niestety z niczego zdrowego. Prawdopodobnie takie jedzenie nawet nie leżało obok świeżego i zdrowego jedzenia. Dlatego nie warto faszerować szczególnie dzieci takim śmieciowym jedzeniem, któremu daleko od pożywnych i pełnowartościowych posiłków.
Pomimo tego, że stołowanie się w restauracjach szybkiej obsługi takich jak MacDonalds czy KFC jest szybsze i prostsze niż przygotowywanie posiłków w domu to jednak warto robić sobie samemu posiłki w domu, ponieważ wiemy w ten sposób co jemy i nie narażamy swojego i czyjegoś zdrowia na choroby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here